Bez kategorii

Najwięcej dobra czyni się przez miłość, a nie przez logiczność pojęć.

B. Jański

W myśl tej pięknej idei zrodziła się inicjatywa, która ma połączyć pasję do roweru z miłością i wsparciem do drugiego człowieka – przyjaciela Burego Misia, któremu jako Team Bike’owe Wyprawy pragniemy pomóc. I Ty możesz się przyłączyć. Inicjatywa jest prosta, 10 września 2017 r. weź udział w wyjątkowym maratonie rowerowym MTB, z którego cały dochód zostanie przekazany dla naszych niepełnosprawnych przyjaciół. Wybraliśmy na tą okoliczność malownicze i piękne miejsce – Kaszuby (Wdzydzki Park Krajobrazowy).

Cała impreza odbędzie się na Osadzie Burego Misia, tak aby każdy kolarz mógł zobaczyć, że idea którą wspiera żyje i rozwija się wbrew przeciwnościom. Przyłącz się do nas, niech nasza pasja wesprze budowę Zielonej Wyspy, o której ojciec Wspólnoty Burego Misia Kuba pisze tak:

Żyjemy w uroczym miejscu, które kształtuje naszą wrażliwość na piękno o które dbamy i troszczymy się, bo to jest nasze Królestwo, które rodzi się z małego ziarenka. Dla tego miejsca chcieliśmy zielonej energii i teraz możemy te marzenia spełnić. Wierzymy ze możesz głęboko pochylić się nad historią przyjaźni, która ma wiele imion po stronie życzliwości, zaufania i współpracy dopisać swoje wspierając nas w realizacji projektu Zielona Wyspa.

Stary Bury Niedźwiedź
Kuba Zmartwychwstaniec